Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Appartements Don Pedro
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: V centre letoviska Playa del Ingles, ale na relatívne pokojnom mieste. Nákupné centrá La Sandia, Yumbo Center a Cita sú vzdialené len pár minút chôdze od hotela. Na pláž Playa del Ingles sa dá dostať po schodoch asi 300 metrov.

Vybavenie: Komplex v tvare podkovy má 24 jednotiek, recepciu (otvorenú cez hodinu cez deň), Wi-Fi za poplatok. Vonku je bazén (v zime vyhrievaný), samostatný detský bazén (v zime vyhrievaný) so slnečnou terasou, ležadlami a slnečníkmi. Uteráky pri bazéne (za depozit a za poplatok).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Apartmán 1 spálňa: Svetlo zariadené apartmány majú kombinovanú obývaciu izbu / spálňu s vybavením na spanie pre 3. osobu, samostatnú spálňu, kuchynku, mikrovlnnú rúru, hriankovač, rýchlovarnú kanvicu, kávovar, satelitnú TV zadarmo, trezor na prenájom, malý ventilátor, sprchovací kút / WC, sušič vlasov a zariadená terasa.
Apartmán s 2 spálňami: Vybavené rovnakým spôsobom ako apartmány s jednou spálňou, majú však druhú samostatnú spálňu a majú zariadenú terasu alebo balkón.

Rezervovať si stravovacie zariadenia: len izba, posteľ a raňajky alebo polpenzia: raňajky a večere pokrmy sú podávané v opačnom App. . El Palmar na hosťovanie existujú rôzne stravovacie časy pri raňajkách a pri večeri Poznámka: Hotel ponúka k očakávanému 9:10:20 žiadne možnosti ubytovania.

Kategória krajiny: 2 kľúče

Zábava: V nákupných centrách v okolí nájdete množstvo možností zábavy.

Šport za poplatok: Početné možnosti zábavy v nákupných centrách v okolí. Rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Hotelová služba: upratovanie 5 x týždenne (okrem kuchynského kúta), posteľná bielizeň 1 x týždenne, výmena uterákov 3 x týždenne. Uteráky pri bazéne (za depozit a za poplatok).

Poznámky: Z bezpečnostných dôvodov nie je možné rezervovať zariadenie pre deti / kojencov do 13 rokov.
***
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Bezbariérové ​​izby nie sú k dispozícii.
***
Schauinsland-travel organizátor Kategória: 3 slnko vďaka popularite faktor.
***
domáce zvieratá nie sú povolené

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}