Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Appartements Los Caribes 2
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: V centre Playa del Inglés, v pešej vzdialenosti od nákupného a zábavného centra "Kasbah" s početnými reštauráciami, discopubs a nočných klubov. Promenáda sú cca. 100 metrov od pláže, ktorá sa dosiahne po schodoch, cca. 400 metrov. Autobusová zastávka sa nachádza v dochádzkové vzdialenosti.

Vybavenie: Malý komplex má 15 ateliérov na 3 podlažiach, Wi-Fi pripojenie k internetu zadarmo. Kľúče každá pomoc je poskytovaná prostredníctvom správcu budovy (alebo s bezpečnostným kódom, v závislosti na čase príchodu) a vodítkom. Areáli hotela funkcie bazén, lehátka a slnečníky. Na strešnej terase s fantastickým výhľadom na Playa del Ingles, duny a mora, je slnečná terasa so sprchou a ležadlami.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Štúdiá: Malý, renovovaný v roku 2018. Štúdia sú jednoducho jasné a priateľské s kombinovanou obývacia izba/spálňa, kuchynský kút s hriankovačom, kávovarom, mikrovlnnou rúrou, TV s plochou obrazovkou zdarma, trezor za poplatok, sprcha/WC a balkónom alebo terasou. Niektoré izby majú oddelenú spálňu.
Štúdiá Super-Spar: Sú rovnako vybavené ako štúdiá, ale nachádzajú sa v suteréne a nachádzajú sa v zadnej časti komplexu.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Bez stravy, nocľah s raňajkami a polpenziou: Iba raňajky a večere formou bufetu v hoteli Green Field, vzdialenom asi 500 metrov.

Kategória krajiny: 2 kľúče

Zábava: Početné možnosti zábavy v okolí.

Hotelová služba: Čistenie 3X týždenne (okrem kuchynského priestoru), posteľná bielizeň 1x týždenne, uterák zmeňte 2 x týždenne.
Wi-Fi pripojenie na internet zadarmo.

Poznámky: Uveďte, rezervácie iba hotelovým čas svojho príchodu s číslom letu.
Zber kľúčov prebieha správcom nehnuteľnosti, v závislosti od času príchodu, kľúče sú odovzdané s bezpečnostným kódom pre schránku na kľúč umiestnenú pri vchode do objektu:
Posuňte kryt, ktorý pokrýva numerický displej.
Zadajte číselnú kombináciu / kód.
Stlačte uvoľňovacie tlačidlo na ľavej strane a súčasne sklopte dvierka, aby sa otvorili.
Kód dostanete spolu s cestovnými dokladmi.
****
Domáce zvieratá nie sú povolené.
****
3,5 slnka Schauinsland-Reisen-Rating kvôli veľmi dobrej polohe.
****
AVENIDA MADRID 34
35100 PLAYA DEL INGLES
ŠPANIELSKO
0034-674.713.970

Poznámka 2:


Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3,5
Hodnotenia klientov: 4.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}