Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Centrálne umiestnený na severe Playa del Ingles, na Avenida Tirajana a Avenida Gran Canaria. Pláž je cca. 1,5 km. Niekoľkokrát denne hotelový kyvadlový autobus na pláž. Zastávka verejnej autobusovej dopravy je vzdialená 5 minút. Do nákupného centra "Jumbo" s možnosťou zábavy, obchody a bary sú cca. 250 m.

Vybavenie: 103 izieb tohto moderného hotela je rozmiestnených na 5 poschodiach. K vybaveniu patrí recepcia, 2 vleky, spoločenská miestnosť, internetový kútik a Wi-Fi (zdarma v lobby, v izbách za poplatok), reštaurácia, bar a krčma. V malej záhrade sa nachádza bazén a slnečná terasa s lehátkami a bar pri bazéne. Bazén (vykurovaný v zime), detský bazén a ihrisko v susednom hoteli Miraflor Suites môžu byť zdieľané.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Komfortné izby sú vybavené kombinovanou obývacou izbou/spálňou s 2 lôžkami a rozkladacou pohovkou, klimatizáciou (individuálne regulované), trezorom, satelitnou TV s plochou obrazovkou zdarma, telefónom, chladničkou (prázdnym) WC, sušič vlasov a malý zariadený balkón. Za príplatok aj za jednorázové rezervácie.
Suite: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby s ďalším priestorom na spanie a TV s plochou obrazovkou druhý satelit (na vyžiadanie, v závislosti od dostupnosti).
Voliteľný priestor pre zvýhodnenú cenu k dispozícii aj ako typ B až do 04/30/20.
Super úsporná miestnosť: obmedzená kvóta. Sú rovnako vybavené ako dvojlôžkové izby, ale bez balkóna, bez klimatizácie a sú umiestnené v dolnom poschodí.

Rezervačné možnosti stravovania: Polpenzia: raňajky a večere v bufetovej forme alebo v grilovanej reštaurácii v susednom hoteli Miraflor Suites do 14 rokov získavajú v podstate all inclusive (len v lete, v zime za poplatok)

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Bohaté raňajky formou bufetu, obedový bufet, večerný pestrý bufet s teplou a studenou kuchyňou, ako aj show cooking a jeden týždeň tematický večer alebo večeru v grilovej reštaurácii v susednom hoteli Miraflor Suites po dohode. Popoludní káva, čaj a sušienky. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00 do 22:30. Deti do 18 rokov nemajú alkohol.
All Inclusive Plus: Okrem programov AI značkových nápojov ako. B. Bacardi Rum, vodka Moskovskaya atď. Od 10 do 22.30 hod., Obed aj v Sahare Playa (1. plážová rada/len s AI plus), večera v Rondo alebo grilovanie Miraflor Suites (podľa dohody a podľa dostupnosti) ako Rioja atď. Bezplatné bezpečné a bazénové uteráky, ovocie a šampanské pri príchode.
Poznámka: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: 6x týždenne animácie.

V cene sú zahrnuté športy: stolný tenis. Vodné aerobik a bocce v susedných apartmánoch Miraflor.

Šport za poplatok: biliard, stolný futbal.

Detský program: Dino Kids Club (4-14 rokov) s súťažami, prehliadkami a výletnými zájazdmi.
bazén a detské ihrisko samostatný detský.
V susednom komplexe Miraflor Suites.

Hotelová služba: čistenie 5x týždenne, výmena posteľnej bielizne raz a výmena uterákov podľa potreby.
Wi-Fi v lobby, v izbách za poplatok.

Poznámky: Nosenie plastového náramku je povinné na získanie výhod AI. Deti do 18 rokov nemajú alkohol.
***
Domáce zvieratá nie sú povolené.
***
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: Avda Tirajana NIE 38
35100 Playa del Ingles
ŠPANIELSKO
0034928-773883
0034928766136

Sezóna Poznámka: Pre hotel LPAA56 sú k dispozícii len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}