Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Tento hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži, ktorá je od neho oddelená promenádou. Niekoľko minút chôdze od hotela sa nachádza centrum mesta San Antonio (cca 500 m) s rôznymi reštauráciami, barmi a bohatými nákupmi. V blízkosti hotela sa nachádza zastávka verejnej dopravy (400 m od hotela).

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel má celkom 19 jednolôžkových a 112 dvojlôžkových izieb.Hotel vítá hostí v lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou službou check-in/out.Výťah vedie na väčšinu poschodí.Rôzne zariadenia a služby - bezpečné, zmenáreň, TV miestnosť, herňa, izbová služba, služba prebudenia a práčovňa sú tiež v ponuke.Vďaka WiFi vo verejných priestoroch, hostia zostávajú v kontakte s vonkajším svetom.K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou ubytovania.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži (za poplatok) alebo na parkovisku.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia, kúrenie a ventilátor zabezpečujú správne vnútorné prostredie. Štandardné vybavenie väčšiny izieb zahŕňa balkón, ktorý vás pozýva na oddych. Výhľad na more poskytuje aj príjemné prostredie v mnohých ubytovacích zariadeniach. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmladších hostí. K dispozícii je tiež trezor. Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón a televíziu. Kúpeľne majú sprchu a vaňu. K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport/Zábava:
Hotel má bazén s vyhrievanými sladkovodnými bazénmi.Vo vonkajšom bazéne alebo v jednom z krytých bazénov nájdu hostia príjemnú rovnováhu medzi športom a relaxáciou.Deti môžu vypúšťať paru v špeciálnej ploche.Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky.K dispozícii je snack bar pri bazéne.Ak máte náladu na cvičenie, ponúkame tenis a minigolf.Vodné lyžovanie, windsurfing, plachtenie a potápanie sú tiež k dispozícii pre nadšencov vodných športov.Hostia si môžu vybrať zo širokej škály indoorových športov, vrátane telocvične, stolného tenisu, biliardu a squashu.Kúpeľné centrum so saunou a soláriom nájdete v ubytovacom zariadení.Zábavný program, diskotéka a detský klub zabezpečujú najlepšie vo voľnom čase.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, kaviareň a bar. Možnosť polpenzie. Bohaté raňajky formou bufetu, obed a pestrý večerný bufet sú lahodné a rozmanité.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}