Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Azuline Hotel Bergantin
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Tento hotel má ideálnu polohu v zálive San Antonio - za všetko, čo robí dovolenku. Na pláži je len jeden blok od hotela (cca 100 m). Chodník vedie priamo na pláž, kde si hostia môžu dať drink v bare na pláži alebo občerstvenie útulné. V bezprostrednej blízkosti hotela sú početné nákupné a zábavné zariadenia, rovnako ako rôzne reštaurácie, bary a butiky. San Antonio sa ľahko dostanete po cca. 2 km autobusom alebo krátkou prechádzkou asi za 20 minút.

Vlastnosti:
V 20 jednolôžkových a 233 dvojlôžkových izieb, hostia môžu cítiť ako doma. V hoteli je k dispozícii vstupnú halu a recepcii. Výťah vedie k najväčšiemu počtu poschodí. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - zmenáreň, TV miestnosť, herňa, práčovňa a konferenčná miestnosť. Wi-Fi v spoločných priestoroch (za poplatok) umožňuje hosťom zostať v spojení s okolitým svetom v kontakte. Krásna záhrada a detské ihriská sú súčasťou terénu ubytovanie. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku pri dome. Prostredie môže byť preskúmané vďaka požičovňa bicyklov s kole.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - aj klimatizácie a kúrenia sú najlepšie vnútornú klímu. Ďalšie štandardné armatúry Väčšina izieb má balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. Medzi výhody niektorých izbách aj bočným výhľadom na more sa počíta. Tam sú oddelené spálne k dispozícii. Postieľky pre najmenších hostí sú tiež k dispozícii. Okrem toho, trezor a písací stôl sú k dispozícii. Najlepšie rekreačné ponuka pohodlie prístup k internetu, telefón, TV a Wi-Fi (za poplatok). Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Ako ďalšie pohodlie je sušič vlasov. Bezbariérové ​​izby sú k dispozícii.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén je ideálnym miestom na načerpanie a oddych.Pre deti je k dispozícii 2 bazény.Vodný tobogán poskytuje zábavu pre mladých aj starých.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.Vírivka vás láka k odpočinku vašich svalov (za poplatok).Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Rozmanitosť športov ponúka veľa rôznych športových aktivít v hoteli, ako napríklad:Cyklistika/horská cyklistika, tenis, plážový volejbal, basketbal, minigolf a lukostreľba.Cestovatelia si môžu vybrať zo širokej škály indoorových športov, vrátane telocvične, stolného tenisu, biliardu a hádzanej.Kúpele s kúpeľmi a saunou nájdete v dome.Zábavný program zahŕňa zábavný program a detský klub.

Stravovanie:
V hoteli je aj bar. Je to all-inclusive pobytu. Tieto all-inclusive rekreanti využiť špeciálne doplnky, ako občerstvenie, a navyše je tu výber alkoholických i nealkoholických nápojov. Chutné a výdatné raňajky čaká hostí na raňajky, obed a večeru. Vynikajúci kuchári pripravujú chutné jedlá na výstave varenie.

Kreditné karty:
Kreditné karty v Ubytovanie: Visa a Mastercard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}