Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza priamo pri pláži (asi 10 metrov od hotela). Je to asi 2,5 km od mesta San Antonio (asi 25 minút). Hromadná doprava je dostupná priamo na mieste. Obchody a reštaurácie sa nachádzajú v cca. 200 m, barov a krčiem v cca. Vzdialenosť 300 m.

Zariadenie:
V 10 jednolôžkových a 90 dvojlôžkových izbách sa hostia môžu cítiť ako doma. V prázdninovej dedine sú hostia vítaní vo vstupnej hale s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou službou registrácie a odhlásenia. Na väčšinu poschodí sú výťahy. K vybaveniu komplexu patrí šatňa, trezor a zmenáreň. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Súčasťou komplexu je krásna záhrada a detské ihrisko. K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa. Ak prichádzate autom, môžete ho zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Bicykle je možné zaparkovať v existujúcej cyklistickej pivnici. Medzi poskytované služby patrí lekárska pomoc, izbová služba a budenie telefónom. Okolie možno preskúmať aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov.

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu - správnu klímu v miestnosti zaisťuje klimatizácia a ventilátor. Súčasťou väčšiny izieb je balkón. Väčšina ubytovacích jednotiek má výhľad na more. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. Samostatné spálne sú ďalšou rezerváciou. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je tiež trezor a písací stôl. Prístup na internet, telefón, televízor, rádio a WiFi (zadarmo) poskytujú najlepší dovolenkový komfort. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Pre denné použitie je k dispozícii sušič vlasov a kozmetické zrkadlo. Prázdninová dedina ponúka rodinné izby a nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén s časťou pre deti je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelný aqua tréning. Prázdniny si môžete vychutnať na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi. K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne. Športové vyžitie ponúka mnoho rôznych športových aktivít ponúkaných v komplexe, ako je boccia a za poplatok cyklistika / horská cyklistika, tenis, volejbal, minigolf a jazda na koni. Ubytovanie ponúka veľa možností športového vyžitia v interiéri, napríklad stolný tenis, šípky a gymnastiku, ako aj posilňovňu a biliard za poplatok. Cestujúcim je k dispozícii wellness centrum so soláriom. Masáže sú k dispozícii za poplatok. Zábavný program zahŕňa diskotéku a kasíno.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň, raňajkovú miestnosť, kaviareň a bar. Nefajčiarska reštaurácia má vysoké kreslá pre dojčatá. Rekreačná obec ponúka stravovacie služby vrátane ubytovania vrátane raňajok a polpenzie. Každé ráno sa podávajú kontinentálne raňajky formou bufetu a pestrý večerný bufet. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.

Kreditné karty:
V komplexe prijímajú tieto kreditné karty: Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}