Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Apartamentos Velazquez
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Apartamentos Velazquez sa nachádza priamo na pláži Playa Barranquilla, pieskovú/kamienkové pláže.Turistické centrum je len pár metrov.Mesto Puerto del Carmen je cca. 2 km (Arrecife cca. 20 km).Obchody sú cca. 2 km od hotela.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené 10 metrov.Najbližší nočný klub je vzdialený asi 10 metrov.Ďalším zaujímavým od hotela: Timanfaya N.p (asi 32 km), Jameos del Agua (45 km) a Cesar Manrique Foundation (asi 20 km).Mobility na dovolenku, taxi a autobusová zastávka, aby asi 50 metrov.V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica asi 20 km ďaleko.Letisko (ACE) je cca. 10 km ďaleko.

Vlastnosti:
Beach Hotel 2-key má celkom 32 izieb. To ponúka svojim hosťom recepciu (check in od 15:00 Check out do 12:00) a trezor (za poplatok). je k dispozícii pripojenie k internetu pre hotelových hostí zdarma.

pool:
Na vonkajšej strane hotela v stredomorskom štýle patrí vyhrievaný sladkovodný bazén s bazénom samostatný detský.

Šport/Zábava:
Golfové ihrisko sa nachádza 5 km od hotela.

Doplňujúce informácie:
U niektorých zariadení alebo činností, môže byť spoplatnené. Niektoré služby sú závislé na ročnom období a miestnych klimatických podmienkach. Jazyky: angličtina a španielčina. Platobné karty: Visa a Euro/Mastercard.* Tento hotel nie je vhodný pre hostí s obmedzenou pohyblivosťou či invalidné vozíky.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 5.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}