Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Occidental Lanzarote Mar
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Nachádza sa na okraji Costa Teguise. Prírodné kúpalisko "Playa del Ancla" je cca. 400 m (dobre udržiavaná prírodná pláž so sprchami na sladkú vodu). Piesková pláž "Playa Bastian" sa nachádza v cca. 1,5 km vzdialenosť, do centra cca. 1,5 km. Bezplatný hotelový kyvadlový autobus pre hotelových hostí do "Playa de las Cucharas".

Vybavenie: Priestranný hotelový komplex so štyrmi tyčami (vrátane baru pri bazéne), bufetová reštaurácia s kuchársku show a à la carte reštaurácii za príplatok. K dispozícii sú dva veľké bazény (jeden so šmykľavkou), pokojný bazén pre dospelých s chill-out bar a Bali lôžkami (za poplatok), dva detské bazény, terasa s lehátkami a bar pri bazéne. V hoteli je pre rodiny s deťmi a ponúka veľmi dobrý detský zábavný s Mini, Maxi a Teen klub 3-15 rokov, a tiež vonkajšie ihrisko a minigolf. (Vyhrievaný, za poplatok), od začiatku roka okrem olympijského bazéna s 10 dráhami.

Rezervovať si zariadenia:
Double: Dvojlôžková izba (cca 32 m²) majú kúpeľňu s dažďovou sprchou/WC, toaletnými potrebami a sušičom vlasov, telefónom, minibarom (na vyžiadanie, za poplatok) a trezorom (za poplatok a kaucia), klimatizácia TV s plochou obrazovkou vzduch, pohodlné postele, dažďovú sprchou a Wi-Fi v cene a balkón alebo terasu.
Voliteľne, pre súkromnú potrebu a v lete na jedno použitie typu I (na špeciálna cena) k dostaniu. (Osoby. Dospelí max 2)
Rodinná izba: CCA. 42 m² rodinné izby majú vysoko kvalitný nábytok s oddeleným obývacou izbou, rozkladacou pohovkou, klimatizáciou, telefónom, TV s plochou obrazovkou, trezorom (za poplatok a uloženie), minibar (na vyžiadanie, za poplatok), Wii (na vyžiadanie, za príplatok) , Wi-Fi v cene, kúpeľňa s dažďovou sprchou, toaletnými potrebami a sušičom vlasov a balkónom. Tieto izby sú ideálne pre rodiny s deťmi. Detská postieľka, prebaľovací pult s detskou vaničku na vyžiadanie, k dispozícii na kauciu. (Priradenie .. dospelé osoby 3 deti až do 1 alebo dospelí až 2 deti do druhého.)
Family Suite: Tento svetlý a veľmi priestranné rodinné apartmány (45 m²) s moderným nábytkom majú obývacia izba s rozkladacou pohovkou a samostatnú spálňu s manželskou posteľou a poschodovou posteľou pre dve deti, obývacia izba/jedáleň s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, TV s plochou obrazovkou TV, telefón, Wi-Fi (v cene), Wii (na vyžiadanie, s vkladom), trezor (za poplatok a kaucia, klimatizácia, plne vybavená kúpeľňa s dažďovou sprchou a dvoma umývadlami, zväčšovacie zrkadlo, toaletné potreby a sušiče na vlasy a balkónom .Všetky izby sú vhodné najmä pre rodiny s deťmidetská postieľka, prebaľovací pult s detskou vaničku na požiadanie k dispozícii na kauciu .. (kapacita .. aspoň 2 dospelé osoby až šesť detí aspoň 2.)

K dostaniu Jedlo: polpenzia: raňajky a večere formou bufetu s kuchársku show. Nefajčiarske reštaurácie. V reštauráciách, všetky nápoje sú podávané rozlievané, nie automaty alebo papierové poháre.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Národné a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje od 10-23 hodín od karty AI. Káva a koláč od 15:00 do 18:00. Občerstvenie v bare pri bazéne z karty AI od 11 do 17 hodín. Ukážte varenie a tematické večery. AI do 12 hodín (check-out) v deň odchodu. Stolný tenis a fitnes (počas dňa a podľa dostupnosti).

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Zábavný program.

Zahrnuté športy: aerobik, lezecká stena (možné len vtedy, ak je súčasťou animácie), vodné pólo a posilňovňa (v otváracích hodinách) a minigolf.

Šport za poplatok: Biliard, od začiatku roku 2017 nový olympijský bazén s 10 jazdnými pruhmi, vyhrievaný (za poplatok), profesionálne centrum s požičovňou bicyklov, dielňa, butik a sklad.

Detský program: Mini klub (4-6 rokov) a Maxi klub (7-11 rokov), klub pre teenagerov vo veku 12+. Zvláštne témy dní, horolezectvo, ľudský veľký kicker futbal, vodné kĺzačky, vnútorné a vonkajšie detské ihrisko, MiniDisc a 2 samostatné detské bazény (jeden s Splash šmykľavka). Detské postieľky a vysokej stoličky v reštaurácii hotela. Samostatný detský check-in.

Wellness: Za poplatok: wellness centrum so saunou, hydromasážnou vaňou, rôzne kozmetické procedúry a masáže.

Hotelové služby: supermarket; Parkovanie je možné za poplatok.
**********
Internetový kútik za poplatok, a Wi-Fi zdarma
**********

Poznámky: Nosenie náramku je potrebné na prístup k všetkým službám. Mladiství mladší ako 18 rokov nebudú dostávať alkohol.
****
Bezbariérový hotel s 4 bezbariérovými izbami (na vyžiadanie).
****

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Avenida del 5.března
35509 Costa Teguise
Telefón: 34 (928) 591329
e-mail:
Katalóg "Kanárske ostrovy" leto 2020 na strane 139.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}