Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Tacande La Bocayna Village
* * * * *

21.03. - 28.03. Vybrať iný termín
759 €
konečná cena za os.
Žiadne skryté poplatky
Poloha: Komplex navrhnutý v štýle typickom pre ostrov sa nachádza v luxusnej, pokojnej vilovej štvrti, iba 20 minút od populárnych pláží Papagayo. Odtiaľ je nádherný výhľad na Atlantický oceán a ostrovy Fuerteventura a Los Lobos.
Je to len 4 km od hlavných nákupných ulíc, obchodov a nákupných centier Playa Blanca a 30 minút od medzinárodného letiska.

Vybavenie: Komplex má celkom 48 priestranných bungalovov, recepciu, Wi-Fi pripojenie je súčasťou kompletného systému (Wi-Fi Premium (vysoká rýchlosť do 3,5 MB)), bufetová reštaurácia a bar po večeri. V priestrannom areáli sa nachádza bazén (vyhrievaný), samostatný vyhrievaný bazén pre deti, slnečné terasy s slnečníkmi, ležadlá a osušky (uteráky za vklad) a bar pri bazéne.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Bungalov Deluxe: Priestranný, približne 85 m², s 2 spálňami, jedna s manželskou posteľou, trezorom zadarmo a satelitnou TV, druhá s 2 jednolôžkami, obe so stropnými ventilátormi. Obývacia izba s plochou obrazovkou a satelitným dekodérom, Wi-Fi v cene, klimatizácia / kúrenie v salóniku a telefón. Veľká, plne vybavená kuchyňa (chladnička s mrazničkou, štvorplatnička - keramická doska, veľká rúra, kávovar, hriankovač, riad a príbory). Dve kúpeľne, jedna s vaňou, samostatným sprchovacím kútom a WC, sušičom vlasov, ošetrovacími prostriedkami (podľa dostupnosti a na vyžiadanie na mieste), druhá so sprchovacím kútom, toaletou a ošetrovacími prostriedkami. Niektoré z bungalovov majú výhľad na more a veľkú terasu vybavenú 2 stoličkami, 2 ležadlami, stolom a lavicami s opierkou. Voliteľne tiež rezervovateľné ako B22 (obmedzený kontingent, špeciálna cena).
Bungalov Deluxe Superior: Rovnaké vlastnosti ako bungalovoch deluxe, navyše s kanvicou, šľapky a županom. Vonkajšia terasa má vlastné jacuzzi, gril, celkom 2 lôžkami, 2 stoličky a veľkým jedálenským stolom.
(Voliteľne pod ACEA17 s 2BU/BUB).
Romantický bungalov Deluxe: S rovnakým vybavením izieb ako Bungalovy Deluxe, tiež s romantickým balíčkom:
Osobné doručenie 1x za pobyt (tapas, koktaily). 1 x za pobyt tiež gurmánska raňajky zdarma (raňajky je dodávaný do svojej izby a zahŕňa: častice, výber chleba, džemy, mäsa, syrov, údené ryby, jogurt, cereálie, čerstvé džúsy, čaj a káva). Aromatické masážne oleje zdôrazniť atmosférické prostredie, zatiaľ čo vy versüß0en vašej poslednej večer s čerstvými jahodami a šľahačkou. Nechajte vôňu čerstvých ruží so zvukom zlúčenie Atlantického oceánu a zažiť nezabudnuteľné okamihy pod hviezdami Lanzarote.
Romantický bungalov Deluxe Superior: S rovnakým vybavením izieb ako Bungalovy Deluxe Superior, tiež s romantickým balíčkom:
Osobné doručenie 1x za pobyt (tapas, koktaily). 1 x za pobyt tiež gurmánska raňajky zdarma (raňajky je dodávaný do svojej izby a zahŕňa: častice, výber chleba, džemy, mäsa, syrov, údené ryby, jogurt, cereálie, čerstvé džúsy, čaj a káva). Aromatické masážne oleje zdôrazniť atmosférické prostredie, zatiaľ čo vy osladiť posledný večer s čerstvými jahodami a šľahačkou. Nechajte vôňu čerstvých ruží so zvukom zlúčenie Atlantického oceánu a zažiť nezabudnuteľné okamihy pod hviezdami Lanzarote.

Možnosti rezervácie stravovania: Raňajky / polpenzia: Raňajky formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Večera v hlavnej reštaurácii s ukážkou jedál à la carte a hlavné jedlá sa podávajú pri stole. Vegetariánske jedlá po predchádzajúcej dohode möühstück (za poplatok, gurmánske raňajky 1x týždenne zdarma pre nadštandardné bungalovy). Gurmánske raňajky za príplatok na vyžiadanie. Raňajky sa podávajú na izbu a zahŕňajú: pečivo, výber chleba, džemy, klobása, syr, údené ryby, jogurt, cereálne vločky, čerstvé džúsy, čaj a kávu.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Kontinentálne neskoré raňajky, obed v bare pri bazéne alebo v reštaurácii (podľa obsadenosti), občerstvenie v bare pri bazéne. Večera v hlavnej reštaurácii s ukážkou jedál à la carte a hlavné jedlá sa podávajú pri stole. Páni sú požiadaní, aby si na večeru obliekli dlhé nohavice. Vegetariánske jedlá možné po predchádzajúcej dohode. V otvorených baroch sú zahrnuté rôzne národné a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Športy v cene: fitnescentrum a boccia.

Šport za poplatok: biliard a tenisový kurt. Požičovňa horských bicyklov.

Detský program: Detské postieľky je možné rezervovať iba na požiadanie (zdarma).
FUN PARK.

Hotelová služba: **********
Na pozdrav dostane každý hosť na privítanie 1 pohár sektu, džúsu alebo minerálnej vody.
Denné upratovanie, prikrývka na požiadanie a 2-hodinová výmena uterákov, výmena bielizne na požiadanie, denná výmena županu na požiadanie. Nové nové toaletné potreby v kúpeľni. K dispozícii je bezplatné parkovisko (v závislosti od dostupnosti).
Služba concierge a informačný servis pre hostí o voľnočasových, športových a výletných programoch na ostrove, ako aj o všeobecných požiadavkách
**********
Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli
Wi-Fi Premium (vysoká rýchlosť až 3,5 MB)
**********

Poznámka 2: Do 31/10/2020, hotel pod názvom "Iberostar La Bocayna dediny", dostupné pod kódovanie ACE384.
Od 11/01/2020 potom pod novým názvom "Tacande La Bocayna Village" v zmysle tohto kódovania.
***
Pri registrácii sa vyžaduje záloha vo výške 100 EUR v hotovosti alebo kreditnou kartou (Visa, Mastercard).
***
Bezbariérový hotelový komplex.
Na požiadanie je k dispozícii 1 izba s prístupom na invalidný vozík (Bungalov Deluxe Superior).
***
V hoteli je možné požiadať o detskú postieľku, niekedy za poplatok. Poskytovanie detskej postieľky nie je možné zaručiť.
***
Hodnotenie 5 slnka vďaka faktoru obľúbenosti.
*** Hotel Kontakt:
CALLE EL MORAL 2
35580 PLAYA BLANCA
Tel .: +34 928 51 92 26
Fax: +34 928 51 91 20
E-mail:
Kód hotela: ACE387
Katalóg "kanárikov · Madeiru" zima 2020/21 na strane 126.
V katalógu „Kanárske ostrovy · Madeira“ leto 2021 na strane 124.

Sezónna poznámka: V hoteli ACEA17 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie / opätovné rezervovanie / zmeny môže vykonať iba organizátor.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}