Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

IBB Blue Hotel Paradis Blau
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
Hotel strednej triedy sa nachádza na pokojnom mieste v malej útulnej dedinke Cala'n Porter na južnom pobreží Menorky. Do jemnej piesočnatej zátoky je to len asi 50 m. V samotnej dedine nájdete množstvo nákupných a zábavných možností, ako aj slávnu ostrovnú jaskynnú diskotéku. Do hlavného mesta ostrova Mahon, vzdialeného 12 km, s rovnomenným letiskom, sa autobusom dostanete za približne 10 minút.

Zariadenie:
Klimatizovaný dom ponúka 59 dvojlôžkových izieb. V ubytovacom zariadení sú vítaní hostia v hale s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou službou registrácie a odhlásenia. K dispozícii je výťah, ktorým sa dostanete na väčšinu poschodí. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - šatňa, trezor a TV miestnosť. Hostia majú prístup k internetu vo verejných priestoroch cez WiFi (za poplatok). Ak prichádzate vlastným autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku. Aktívni cestovatelia, ktorí chcú spoznávať okolie na bicykli, určite ocenia požičovňu bicyklov.

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu, klimatizácia zaisťuje príjemnú vnútornú klímu. Štandardným vybavením väčšiny izieb je balkón, ktorý ponúka ďalší priestor na odpočinok a relaxáciu počas pobytu. Výhľad na more tiež zaručuje príjemné prostredie v mnohých ubytovacích jednotkách. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. K vybaveniu všetkých izieb patrí telefón, TV a trezor. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. K dispozícii je tiež sušič vlasov.

Šport / zábava:
Vo vonkajšom bazéne nájdete osviežujúce občerstvenie. K dispozícii je tiež detský plavecký areál. Pozývajúce ležadlá a zatienené slnečníky sú k dispozícii na terase. K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne. Pre milovníkov pohybu sú k dispozícii cyklistika / horská cyklistika a golf. Milovníci vodných športov si prídu na svoje aj pri plavbe na motorovom člne, jazde na kajaku, šnorchlovaní a potápaní. Plachtenie organizujú tretie strany. Vnútorný biliard udržuje cestujúcich v kondícii. K hotelovým wellness zariadeniam patria kúpele, masáže a solárium. Ponuku dopĺňa živá hudba a diskotéka.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí jedáleň, raňajková sála, kaviareň a bar. Reštaurácia je klimatizovaná a má detské stoličky. Je možné rezervovať polpenziu. Na raňajky a večeru sa podáva pestrý bufet. Na výber sú nealkoholické nápoje.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}