Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Las Palmeras Apartamentos
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Vlastnosti:
K rôznym zariadeniam a službám patrí hotelový trezor, TV miestnosť, starostlivosť o deti, lekárska pomoc a práčovňa. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Okrem toho existuje množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prezeranie. Súčasťou areálu tohto hotela je krásna záhrada a detské ihrisko. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hotela. Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie.Vo väčšine izieb je štandardný balkón a ponúka vám dodatočný priestor na oddych a relaxáciu počas Vášho pobytu.Väčšina ubytovania má výhľad na more.K dispozícii sú oddelené spálne.K dispozícii je tiež trezor.Kuchynka má chladničku, mikrovlnnú rúru a zariadenie na prípravu čaju a kávy.Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú poskytované pohodlnými zariadeniami s prístupom na internet, telefónom a TV.Kúpeľne majú sprchu a vaňu.K dispozícii je tiež sušič vlasov.Ubytovacie zariadenie ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Zatiaľ čo dospelí plávajú vo vonkajšom bazéne na niekoľko kôl, deti získavajú svoje peniaze v pudličnom bazéne.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.V apartmánovom hoteli sa ponúkajú rôzne športové aktivity, ako napríklad:Cyklistika/horská cyklistika, tenis, volejbal, basketbal, minigolf a lukostreľba.Milovníci vodných športov si môžu vychutnať kanoe a potápanie.Hotel ponúka širokú škálu indoorových športov vrátane telocvične, stolného tenisu, biliardu, šípky a aerobiku.Kúpele s kúpeľmi sa nachádzajú v ubytovacom zariadení.Diskotéka, detský klub a nočný klub zabezpečia to najlepšie zo zábavy.

Stravovanie:
K možnostiam stravovania v ubytovacom zariadení patrí kaviareň a bar, v ktorom si môžete vychutnať stravu formou polpenzie, plnej penzie a all-inclusive ako rezervovanú stravu. Bohaté raňajky formou bufetu, obed a večera sú chutné a pestré.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}