Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
Hotel je veľmi centrálne umiestnený v Cala'n Porter. Je to asi 50 m od pláže a asi 100 m od reštaurácií, barov a krčiem v meste. Nočný klub je vzdialený asi 800 m. Na letisko Menorca sa dostanete mestskou hromadnou dopravou za 10 minút (asi 8 km).

Zariadenie:
V 7 jednolôžkových a 103 dvojlôžkových izbách sa hostia môžu cítiť ako doma. Toto klimatizované ubytovacie zariadenie víta hostí v hale s 24-hodinovou recepciou a 24-hodinovou službou registrácie a odhlásenia. K dispozícii je výťah, ktorým sa dostanete na väčšinu poschodí. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - trezor, TV miestnosť, herňa, požičovňa automobilov, lekárska pomoc a práčovňa. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Súčasťou areálu je krásna záhrada a detské ihrisko. Ak prichádzate vlastným autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie:
Všetky izby majú kuchyňu a kúpeľňu, ako aj klimatizáciu a kúrenie. Súčasťou väčšiny izieb je balkón. Výhľad na more tiež zaručuje príjemné prostredie v mnohých ubytovacích jednotkách. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je tiež trezor. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy sú zabezpečené pohodlným vybavením s pripojením na internet, telefónom, TV a WiFi (za poplatok). Kúpeľne majú sprchovací kút a vaňu. Je možné rezervovať izby pre vozíčkarov. Rodinné izby sú k dispozícii pre rodiny s deťmi.

Šport / zábava:
Či už ste aktívni v športe alebo hľadáte odpočinok, hostia zažijú skutočný pocit dovolenky v komplexe vonkajšieho bazéna s detskou časťou a celkovo 2 bazénmi. Na slnečnej terase sú lehátka a slnečníky. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Medzi rekreačné aktivity v objekte patria biliard a jazda na kajaku tretích strán. Večerná zábava je k dispozícii hosťom so živou hudbou.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí jedáleň, raňajková sála, kaviareň a bar. V cene ubytovania je zahrnutá možnosť polpenzie a all inclusive. Dovolenkári all inclusive môžu očakávať špeciálne doplnky, ako napríklad alkoholické nápoje a občerstvenie. Na raňajky, obed a večeru čaká na cestujúcich lahodný a bohatý bufet. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane vegetariánskych jedál. V cene ubytovania sú zahrnuté nealkoholické nápoje.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.2 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}