Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Aguamarina Golf Hotel and Apartments (also Gema Aguamarina Golf)
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
Nachádza sa v Golf del Sur, iba 150 metrov od skalnaté pláže. V blízkosti hotela sú nákupné centrá s obchodmi, butiky, bary a reštaurácie. Los Cristianos je po cca. 15 dosiahne min. Tenerife South letisko je len cca. 8 km.

Zariadenie:
Hotel s radosťou víta hostí v celkom 223 izbách. Hostia sú vítaní v hale s recepciou a registráciou / odhlásením. Na väčšinu poschodí vedie výťah. K ubytovacím zariadeniam patrí trezor a zmenáreň. Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch (za poplatok) umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s okolitým svetom. Supermarket a ďalšie obchody ponúkajú zábavu pri nakupovaní. Súčasťou komplexu je krásna záhrada a detské ihrisko. Medzi ďalšie zariadenia v komplexe patrí novinový stánok a herňa. Ak prichádzate vlastným autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku. Medzi poskytované služby patrí stráženie detí na požiadanie, služba práčovne a kaderníctvo. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia zaisťuje príjemnú klímu v miestnosti. Väčšina izieb má balkón, ktorý vás pozýva zdržiavať sa. Väčšina ubytovacích jednotiek má bočný výhľad na more. K dispozícii sú samostatné spálne. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je tiež trezor a minibar. Kuchynka je vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou a príslušenstvom na prípravu kávy / čaju. Prístup na internet, telefón, televízor a WiFi poskytujú najlepší dovolenkový komfort. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. K ďalšiemu pohodliu patrí sušič vlasov. Ubytovanie ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Komplex bazénov s vonkajšou a vnútornou časťou zaručuje občerstvenie a aktívny relax. Deti sa môžu zabaviť v detskom bazéniku. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné ležadlá a zatienené slnečníky. Vírivka priťahuje svalové uvoľnenie (zadarmo). Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemný relax. K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne. Športové vyžitie ponúka mnoho rôznych športových aktivít ponúkaných v komplexe, ako je tenis, boccia, volejbal a jamkovisko a za poplatok golf. Fitness centrum, stolný tenis a aerobik sú súčasťou športových a rekreačných zariadení hotela. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii wellness centrum s kúpeľmi. Za poplatok sú k dispozícii rôzne procedúry, vrátane sauny a masáží. Ponuku dopĺňa animačný program a mini klub.

Stravovanie:
Jedáleň je k dispozícii bar. Rôzne špeciality čakajú cestujúci v Nefajčiarska reštaurácia klimatizovanom. Komplex ponúka rezervovať cateringové služby ubytovanie vr. Raňajky, polpenzia aj all-inclusive. Medzi výhody all-inclusive pobytu obsahuje rôzne ponuky, ako je ponuka alkoholických i nealkoholických nápojov. Chutné a výdatné raňajky čaká hostí na raňajky, obed a večeru. Okrem toho hotel ponúka občerstvenie.

Kreditné karty:
V hoteli sú akceptované tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}