Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Blue Sea Callao Garden
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
500 m od hotela sa nachádza kamienková pláž.Mesto Adeje je cca. 5 km (Playa de las Americas cca km. 10, Santa Cruz cca 86 km.).Obchody sú cca. 7 km od hotela, supermarket je asi po. m dosiahnuť 250.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 250 metrov.Najbližší nočný klub je vzdialený asi 7 km.Ďalšie zábavné ponuky, ako napríklad kino, sú v cca. 7 km ďaleko.Nasledujúce turistické atrakcie sú v dosahu: Siam Park (7 km) a Los Gigantes Cliffs (22 km).Okrem požičovne áut vám počas dovolenky zabezpečí mobilitu aj stojan na taxi (20 m) a autobusová zastávka (vo vzdialenosti 50 m).V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica vzdialená asi 10 km.Letisko (TFS) je cca. Vzdialenej 27 km.Ďalšie letisko (TFN) je vzdialené asi 92 km.

Vlastnosti:
Areál hotela 3-key má celkom 219 izieb. Je vybavený 24-hodinová recepcia (check-in od 16:00 Check out do 12:00 hod), lobby, trezor (za poplatok) a zmenáreň zariadenia. Jedálenský možnosti zahŕňajú príjemnej reštaurácii. Existujú dva bary v hoteli sa teší na Vašu návštevu. Vo verejných priestoroch je k dispozícii hotel. Tieto upratovacie a recepčné služby sú zadarmo. Práčovňa a lekárske služby sú za poplatok.

pool:
Vonkajšia časť hotela zahŕňa 4 sladkovodné bazény s detským bazénom. Lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. V bare pri bazéne sú k dispozícii osviežujúce nápoje.

Stravovanie:
Raňajky (od 08:00 do 10:30) z bufetu.

Šport/Zábava:
Šport a zábava: plážový volejbal, biliard, tenis a minigolf (v prípade potreby pre non-poplatok). (V prípade potreby sa na non-poplatok.). Golfové ihrisko sa nachádza 4 km od hotela. Kúpeľné služby: masáže za poplatok. Zábavy pre dospelých: animačný program. Pre zábavu detí, detské ihrisko poskytuje. Herňa.

Doplňujúce informácie:
U niektorých zariadení alebo činností, môže byť spoplatnené. Niektoré služby sú závislé na ročnom období a miestnych klimatických podmienkach. Jazyky: angličtina, nemčina, francúzština a španielčina. Kreditné karty: Euro/MasterCard a Visa.

Štandardný apartmán (balkón alebo terasa):
S možnosťou prístelky a detskej postieľky (zadarmo).

Štandardný apartmán (balkón alebo terasa, jedno obsadenie):
S možnosťou prístelky a detskej postieľky (zadarmo).

Štandardný apartmán (balkón alebo terasa, 2 spálne):
S možnosťou prístelky a detskej postieľky (zadarmo).

Apartmán Superior (balkón alebo terasa):
S možnosťou prístelky a detskej postieľky (zadarmo).

Apartmán typu Superior (balkón alebo terasa, jedno obsadenie):
S možnosťou prístelky a detskej postieľky (zadarmo).
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}