Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Nachádza sa v Puerto de la Cruz/Orotava, cca. 1 km od pláže. V cca. 1 km sú zábava. Najbližším mestom sa nachádza cca. 1 km. Letisko: TFS cca. 92 km, TFN cca. 30 km ďaleko.

vybavenie:
Dom, ktorý bol postavený z bývalej koloniálnej vily, je rozdelený na dva stavebné komplexy, ktoré sú 6 alebo 3 podlažia vysoké. Exkluzívne štýlové priestory v pôvodnom krídle zahŕňajú foyer s recepciou a vkusný salónik, hry a čitáreň. Okrem reštaurácie a baru si z kultivovaného záhradného usporiadania získate impozantný výhľad na Puerto de la Cruz a Teide. K dispozícii je bazén (vyhrievaný iba v zime), slnečná terasa a priestor na opaľovanie s lehátkami (zdarma), bufet a snack bar. K dispozícii je tiež malé detské ihrisko.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby: majú telefón, trezor, vaňu a WC a balkón. Niektoré priestory s 125 voltami elektrickej energie. Všetky kúpeľne majú 220 voltov. Izby s výhľadom na more si môžete rezervovať za príplatok.

Tiež priestor seniorov pre cestujúcich nad 55 rokov. Všetci účastníci cestovania musia mať požadovaný minimálny vek. Zvyčajne sú izby pre seniorov vybavené štandardnými izbami. Ak je vek nesprávny, rozdiel sa musí zaplatiť v hoteli.

Ekonomické izby sú zvyčajne izby, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od miesta, veľkosti a vybavenia od štandardných izieb. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Bez stravy, raňajky, polpenzia, plná penzia, plná penzia plus alebo all inclusive rezervovateľné.

Raňajky formou švédskych stolov.
Polpenzia: raňajky a večere.
Plná penzia: raňajky, obedy a večere
Plná penzia plus: raňajky, obed a večera. Nápoje sú súčasťou jedla.

Pre all inclusive: raňajky, obedy a večere. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté do otvoreného baru od 10:00 do 22:00. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to možné za poplatok: biliard, stolný tenis, minigolf, sauna, vírivka

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - domácnosť
- domáce zviera (na vyžiadanie a za poplatok)
 - Parkovanie (za príplatok)

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19)
Vstupné požiadavky môžu Covid-19 zmena vo veľmi krátkom časovom kvôli koronavírusy. Budeme sledovať ďalší vývoj presný právny. Upozorňujeme, že väčšina hotelov sú v súčasnosti zatvorený. Tam môže byť začiatok opätovného otvorenia obmedzenie výkonu v hotelových zariadeniach, vonkajších zariadení, aktivít a jedlom alebo nápojmi.

Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 3.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}