Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
San Telmo sa nachádza cca. 50 m od piesočnatej pláže. Najbližším mestom je cca. 100 metrov. Môžete nakupovať v rôznych obchodoch, rovnako ako na trhu s potravinami v cca. 1 km od hotela. Najbližšia bary a reštaurácie sú len pár metrov od asi 250. Najbližšie nočný klub sa dostanete po cca m 150. Mobility na dovolenku taxíkov starosti (cca 300 m) a autobusovej zastávky (cca 500 metrov). Na letisku (TFN) je cca. 30 km ďaleko. Ďalší (TFS) letiska je asi 92 km ďaleko.

Vlastnosti:
3-hviezdičkový rezort hotel má celkom 91 izieb. Je vybavený 24-hodinová recepcia (check-in od 12:00 Check out do 11:00 hod), lobby a trezor (za poplatok). Jedálenský možnosti zahŕňajú príjemnej reštaurácii. Môžete zakončiť v hotelovom bare rušný deň. Wi-Fi môžete využiť hotelových hostí za poplatok. Pranie bielizne je zahrnuté v cene.

pool:
Vonkajší priestor hotela zahŕňa sladkovodný bazén. Tu sú k dispozícii bezplatné dáždniky a lehátka.

Šport/Zábava:
Šport a zábava: tenis a biliard (. Ak je to nevyhnutné, aby non-poplatok, asi 1km od hotela.) (Prípadne zákazu poplatok.). Golfové ihrisko sa nachádza 1 km od hotela. Kúpeľné služby: Solárium niekedy. poplatok.

Doplňujúce informácie:
U niektorých zariadení alebo činností, môže byť spoplatnené. Niektoré služby sú závislé na ročnom období a miestnych klimatických podmienkach. Jazyky: angličtina a španielčina. Kreditné karty: Visa, American Express a Euro/Mastercard.

Double Štandardná:
S trezorom (ak je to nutné. GEG poplatok) a TV so satelitným príjmom.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 3.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}