Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel Sol Sun Beach sa nachádza na pobreží Costa Adeje. Costa Adeje je jedným z najmodernejších a najpokojnejších letovísk Tenerife.
Nachádza sa priamo na nábreží a ponúka priamy prístup k slávnej piesočnatej pláži Playa de Fañabé, v blízkosti gastronomických ponúk a nákupných možností.
Do prístavu Puerto Colon sú cca. 400 m a do Siam Park cca. 4 km. Golfové ihriská v bezprostrednej blízkosti.

Vybavenie: Viacpodlažný, terasovitý k moru postavený komplex s celkovým počtom 136 jednotiek. Recepcia, spoločenská miestnosť s TV, reštaurácia, bar, samoobslužná práčovňa za poplatok. Veľký bazén, obklopený slnečnými terasami s lehátkami a slnečníkmi, snack barom (za poplatok). Bazénové uteráky sú k dispozícii za poplatok. Balinské lôžka za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Štúdio: Štúdiá sú svetlé a priateľské, s kuchynským kútom (chladnička, sporák s rúrou, varná doska (4 platničky), filter kávovar, sendvičovač a varná kanvica) s jedálenským kútom, obývacia izba s rozkladacou pohovkou a opticky oddelený spanie, (3 os.) kúpeľňa/WC s sušičom vlasov a toaletnými potrebami a klimatizácia, ventilátory, trezorom (za poplatok a uloženie), Wi-Fi v cene, vybavené telefónom, plochou obrazovkou TV so satelitným príjmom a balkón alebo terasu. Bočný výhľad na more alebo výhľad bazén rezervácie k dispozícii. Sea View rezervácie k dispozícii. (Úloha: Dospelí najmenej 1 až 3 ..)
Apartmán: Rovnaké vybavenie ako štúdia, navyše oddelenú spálňu (obývacia izba s rozkladacou pohovkou pre 3. a 4. osobu a oddelenú spálňu s dvoma lôžkami). Bočným výhľadom na more (EDV kódovanie: 2AS) alebo pri bazéne (EDP kódovanie: 2AB) k dispozícii za príplatok. (Úloha: Dospelí najmenej 2 až 4 ..)
Byt 2 + kk na more alebo na bazén: Rovnaké vybavenie ako apartmány, navyše s dvoma oddelenými spálňami. S výhľadom na more alebo bazén (ako nezáväzný požiadavka zákazníka). (EDP kód: 24B) (úlohy .... dospelí najmenej 4 až 5 dospelých osôb alebo až 4 deti do 2)
Apartmán s výhľadom na more (TFSB10): Appartemet s kuchynským kútom (chladnička, sporák, sklokeramická doska (4 platničky), filter kávovar, sendvičovač a varná kanvica) s jedálenským kútom, pohovkou, oddelený priestor na spanie, kúpeľňu/WC s sušičom vlasov a toaletnými potrebami a sú vybavené telefónom, klimatizácia, ventilátory, trezorom (za poplatok a záloha), Wi-Fi LAN, satelitný TV s plochou obrazovkou a balkón alebo terasu.

K dostaniu Jedlo: raňajky (v lete)/polpenzia: Všetky jedlá na polpenziu prídavný materiál (na požiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Zábava: Večerná zábava.

Športové cene: stolný tenis, bocce na vyžiadanie.

Šport za poplatok: biliard.

Hotelové služby: čistenie 7x, výmena uterákov 5x, posteľná bielizeň 2x týždenne.
Wi-Fi pripojenie v celom objekte hotela.
Osušky na recepcii k dispozícii za poplatok (niektoré z výnosov ísť do UNICEF).

Oznámenia: Domáce zvieratá (max. 5 kg) Povolené (len na vyžiadanie a za poplatok).
***
Hotel nie je vhodný pre vozíčkarov.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.
***
Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie zdarma.

Poznámka 2: PLAYA DE Fanabe
38670 ADEJE
TENERIFE/Španielsko
Telefón: 0034922712102
Fax: 0034922712110
E-mail: com

Sezóna Poznámka: Pre Hotel TFSB10 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 4.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}