Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hermitage & Park Terme
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel sa nachádza v krásnom prostredí na okraji. Centrum letoviska s obchodmi, barmi a reštauráciami je ca. 500 m, cca od pláže. 800 m. K dispozícii je bezplatná kyvadlová doprava na pláž a späť do hotela.

Vybavenie: Hotel má 105 izieb. K ďalšiemu vybaveniu patrí 24-hodinová recepcia, výťah, recepčná hala s lobby, TV miestnosť, bar, Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch (zadarmo) a reštaurácia. V upravenom vonkajšom areáli sú 2 vonkajšie termálne bazény vrátane lehátok a slnečníkov a 1 termálny krytý bazén. Na pláži môžu hostia tiež zadarmo využívať 2 ležadlá a 1 slnečník (na izbu) (v auguste za poplatok).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double: VITA izby sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, fénom, telefónom, satelitný TV, klimatizáciu (15.6.-15,09), minibar (za poplatok) trezor, balkón alebo terasu a majú výhľad do záhrady. (D, DB) (neprístupným výťahom). Tiež nazvaný Super Saver izby k dispozícii (neprístupným výťahom). (Priradenie: Dospelí najmenej 2 až 2 deti do prvého ..)
Dvojlôžková izba Comfort: Elegantne zariadené izby majú vaňu alebo sprchovací kút / WC, sušič vlasov, telefón, satelitnú TV, klimatizáciu, minibar (za poplatok), trezor, balkón alebo terasu a majú výhľad do záhrady. (možné zarezervovať na CD, C2) Za príplatok je možné rezervovať aj na brehu mora (DCM). (Obsadenosť: dospelí najmenej 2 až max. 2 + deti do max. 2 alebo dospelí najmenej 3 až max. 4 + deti najmenej 1)
Jednolôžkové izby: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, sú však menšie a majú jednolôžko. (Obsadenosť: dospelí najmenej 1 až max. 1)

Rezervovateľné možnosti stravovania: Raňajky / polpenzia: raňajky formou bufetu, večere ako menu o 4 chodoch, šalátový / štartovací a dezertový bufet

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: hudobné večery raz týždenne

Šport v cene: fitnescentrum.

Šport za poplatok: tenis.

Program pre deti: detské ihrisko

Wellness: Termálne a wellness centrum so saunou, tureckými kúpeľmi a aromatickými sprchami, ako aj rôzne procedúry za poplatok. V lekárskych aplikáciách ako napr B. Fango zábaly a termálne sprchy, lekárska prehliadka je nutná vždy vopred, za poplatok.

Pri pobyte na minimálne 5 nocí zľava 50% na 10 fango, 10 termálnych kúpeľov alebo 10 aerosólov.

Hotelová služba: bezplatné parkovacie miesto podľa dostupnosti.

Poznámky: bezbariérové ​​hotelové zariadenie
2 sú k dispozícii na vyžiadanie (2CD) izby pre telesne postihnutých.
***********
Transfer sa uskutočňuje motorovým člnom vrátane úschovne batožiny. Čas prenosu cca 45 minút.

Ak priletíte na neapolské letisko po 20:40, prestup na ostrov Ischia nie je možné uskutočniť v ten istý deň. V takom prípade prenocujete v hoteli v Neapole. Po príchode kontaktujte svojho sprievodcu. Podľa toho sa pobyt na Ischii skracuje o jednu noc. Pri spiatočnom lete z Neapola pred 8:30 (pondelok - sobota) a 10:00 (slnko / štátny sviatok) sa transfer z Ischie do Neapola koná deň vopred (vrátane transferu). Nocľah v hoteli v Neapole.

Poznámka 2:
*
Mestá a obce vyberajú poplatok porovnateľný s daňou za ubytovanie, ktorú je hosť povinný platiť v hotovosti po celú dobu pobytu. Výška tejto dane sa môže líšiť a závisí od regiónu, triedy hotela, dĺžky pobytu a veku hosťa.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 3.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}