Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel je pokojný, ale centrálny. Nákupná ulica Via Roma je v pešej vzdialenosti. Na pláž sa dostanete po cca. 500 m.

Vybavenie: Hotel má 110 izieb, recepcia s trezorom, Wi-Fi v spoločných priestoroch a bazéna, internetový kútik, Wi-Fi vo verejných priestoroch a bazén, reštaurácia, bar a TV miestnosť.sú umiestnené vo vonkajšej zariadení 2 termálne bazény (jeden prírodný, cca. 36 ° C, ako sezónne), Kneippov, whirlpool-bazén a terasa.Lehátka a slnečníky (v závislosti od dostupnosti, zdarma), rovnako ako bar.Na súkromnej pláži sú pre hostí lehátka a slnečníky sú k dispozícii zadarmo.Sprchy a šatne za poplatok (1.5.-10.15.), Plážové uteráky zdarma Hosťom je k dispozícii pri bazéne a kúpeľnej oblasti k dispozícii (len na použitie v hoteli).Okrem stálych zákazníkov župany za poplatok.Pre všetkých bazéna kúpacie čiapky je povinná.

Rezervovať si zariadenia:
Double: VITA izby sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, fénom, telefónom, satelitný TV, chladnička, trezor, klimatizácia (od 20.6.- cca 08.30 v závislosti na klimatických podmienkach ..). Príplatková výbava na cene s balkónom k ​​dispozícii. Tiež k dispozícii pre jedno použitie (bez balkóna). (Úlohy: Dospelí najmenej 2 až 2 deti do 1 alebo dospelí až 3 ....)
Single: Ako prísť o dvojlôžkové izby, ale o niečo menšie a samostatným lôžkom. Izby nemajú balkón.

K dostaniu service Stravovanie: polpenzia/plná penzia: raňajky formou bufetu, a to buď obed alebo večera v polpenzia, každý ako 3 chodoch. MITAGS šalátový a zeleninový bufet. Večerné predjedlo a šalátový bufet

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Wellness: termálne kúpalisko (cca 34 ° C) s podvodné masáže, parný kúpeľ, sauna, Kalidarium, Frigidárium a emocionálnych sprchy hotela. Health Center s rozsiahlym krásy, wellness a terapia programu za poplatok.
*******
Voľný vstup do termálneho parku Castiglione (10 bazénov, 8 termálnych bazénov, sauny) pre hotelových hostí od cca. 11.4.-12.8. a cca. 24.8.-10.11. Plážové uteráky si možno prenajať za poplatok.
******
Špeciálna ponuka:
10x bahenný zábal a 10 teplotné sprcha ( "min 12 nocí pobytu.")
5x bahenný zábal a 5 termálne sprcha ( "min 7 nocí pobytu.")
Ak by nebolo možné vykonať celkový počet blata žiadostí o plánovaní alebo zo zdravotných dôvodov, neexistuje nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu.

Hotel servis: parkovisko.

Poznámky: Prenos prebieha člnom. Doba prenosu cca. 45 minút.
********
Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. V prípade spiatočného letu z Neapola do 8:30 (po-sia) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým. (Vrátane prevodu). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.

Poznámka 2: Poplatok, podobný turistickému poplatku, je vyberaný mestami a obcami, ktoré musí hosť uhradiť v hotovosti počas pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.
Katalóg "slnečné destinácie" Summer 2020 na strane 87.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}